Ja çfarë misteri të madh fshehin ëndrrat tuaja

Ëndrrat janë imazhe që shohim gjatë gjumit të natës dhe thuhet se transmetojnë emocionet e përjetuara gjatë ditës. Ata nuk kontrollohen nga truri ynë, por më poshtë mund të mësoni kuptimin e fshehtë që mbartin dhe interpretimin e tyre:…

Ja pse çdo gjë dhemb në mëngjes…

Ti e njeh atë ndjenjën: Bie në gjumë i lodhur dhe më pas zgjohesh me ndjenjën se vetëm një vinç mund t’ju nxjerrë nga shtrati. Çdo gjë dhemb në mëngjes dhe kjo nuk është vetëm për shkak se keni fjetur në një pozicion ose në një jastëk të…

Horoskopi i ditës së diel, 15 Prill 2018

Dashi-Supozimi juaj do t'ju bëjë të flisni më shumë se sa duhet dhe i dashuri/a juaj nuk mund t’ju duroj. Çiftet e qëndrueshme do të vazhdojnë marrëdhënien pa probleme. Nëse jeni vetëm, mund të llogarisni takime intriguese. Sot do të keni…

4 pyetjet më pa vlerë gjatë një interviste pune

Më poshtë do të njiheni me katër prej pyetjeve më pavlerë që bëhen në një intervistë pune dhe cilat janë përgjigjet ideale që duhet të jepni. Ja se cilat janë ato: Intervistuesi: Cila është pika juaj e dobët? Ju: Pika ime më e dobët…