Jo vetëm të pasme të mëdha, por këto femra…

Rezulton se të pasmet e mirë dhe e fuqishme janë më shumë se vetëm një tërheqje seksuale, por një tregues i vërtetë i inteligjencës në rritje dhe një tregues për rezistencën e sëmundjes kronike! Ky lajm interesant vjen drejt nga…

13 vjeçari zbulon thesarin e mbretit

Një 13 vjeçar ka zbuluar një  thesar të vërtetë në Gjermani, që mund t’i përkasë mbretit që futi krishterimin në Danimarkë. René Schön dhe studenti i tij, Luca Malaschnitschenko, po kërkonin thesare me një pajisje që dikton metale.…

Horoskopi për datën 17 prill 2018

Dashi Dite mjaft e animuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Emocionet qe do përjetoni do jene vërtet te mëdha dhe te papërshkrueshme kështu qe shfrytëzojeni sa te mundni ditën. Beqaret nga ana tjetër do jene me te hapur ndaj takimeve dhe…

Fituesja e Eurovizionit Conchita zbulon: Jam me HIV

Këngëtarja fituese e Eurovizion 2014 , Conchita Wurst, ka deklaruar së fundmi  publikisht se ajo ka virusin HIV pasi ish-i dashuri u përpoq t’i bënte shantazh këngëtares për gjendjen e saj. 29-vjeçari austriak që fitoi konkursin e këngës…