Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 30 maj

Dashi Jeni shumë të pavendosur lidhur me disa rreziqe me të cilat do të përballeni në vendin tuaj të punës. Disa nisma të reja do të jenë shumë stimuluese, por në të njëjtën kohë edhe të rrezikshme për financat tuaja. Besojini intuitës!…

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 29 maj

Dashi Do të jeni shumë romantikë dhe ëndërrimtarë, ndoshta për shkak të zhvillimeve tejet pozitive, të cilat do ju lejojnë që të stabilizoni paqen dhe harmoninë me partnerin/en tuaj. Disa propozime për bashkëpunime interesante, duhet të…

Horoskopi për ditën e sotme, e dielë 27 maj

Dashi Klima yjore do jete shume e mire gjate kësaj dite dhe do e beje jetën tuaj ne çift akoma me te bukur. Nuk do tundoheni aspak nga personat qe do iu joshin sepse për ju ekziston vetëm një person: partneri qe keni ne krah. Beqaret do…

A mund t’i gjeni ndryshimet në këto foto?

Sipas psikologëve, personat të cilët mund të konsiderohen si gjeni kanë aftësinë që të dallojnë gjëra që pjesa tjetër e njerëzve nuk i vënë re fare. Shumë prej tyre janë të dhënë pas detajeve dhe sigurisht nuk u shpëton asgjë, ata i…

Njihuni me 10 ligjet më të çuditshme në botë

Jo çdo shtet ka të njëjtat ligje dhe ky fakt dihet nga të gjithë. Mëposhtë po ju rendisim 10 ligjet më të çuditshme në mbarë botën. Është e jashtëligjshme shitja ose dhënia e alkoolit një personi të dehur në Alaskë dhe është e…