Horoskopi për ditën e sotme, e martë 5 qershor

Dashi Do të jeni të mërzitur për shkak të disa projekteve që nuk stimulojnë kreativitetin tuaj. Megjithatë duhet të mundoheni të mbyllni gjithçka brenda një kohe të shkurtër, pasi në të kundërt rrezikoni që t’iu grumbullohet pune. Kjo…

Horoskopi për ditën e sotme, e dielë 3 qershor

Dashi Një fundjavë nervoze për të lindurit e kësaj shenje. Këtë ditë mund të keni probleme por që janë lehtësisht të zgjidhshme në ditët e ardhshme. Hëna do ndikojë pozitivisht për juve këtë të diel. Demi Pas disa ditësh të mira,…

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 1 qershor

Dashi Kjo ditë do ju gjejë melankolik sa i takon dashurisë, ndoshta sepse po bëni shumë pyetje, sa i takon të ardhmes tuaj si çift. Mos u fusni në të thella, por mbani mirë atë që keni tashmë. Ata që janë vetëm po përjetojnë një periudhë…

Foto/ Zbuloni vendin më të frikshëm në botë

Nëse e keni lexuar Dante Aligerin, me siguri jeni të familjarizuar me idenë e ekzistencës së parajsës, purgatorit dhe ferrit. Pavarësisht se askush nuk e di me saktësi nëse ekziston jeta e përtejme, do të ndryshonit mendje nëse do të…