Horoskopi për ditën e sotme, e premte 25 maj

Dashi Po shfaqni një interes të veçantë ndaj një personi, i cili duket i ndryshëm nga ju, por që pavarësisht kësaj arrini të gjeni të përbashkëta. Jini më spontan dhe kurajoz lidhur me ndjenjat, për shkak se ky është momenti më i duhur…

Ky është misteri që fshehin ëndrrat tona

Ëndrrat janë imazhe që shohim gjatë gjumit të natës dhe thuhet se transmetojnë emocionet e përjetuara gjatë ditës. Ata nuk kontrollohen nga truri ynë, por më poshtë mund të mësoni kuptimin e fshehtë që mbartin dhe interpretimin e tyre:…

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 24 maj

Dashi Do të përfshiheni në një projekt të ri, i cili do ju lejojë që të merri një rol më të madh. Jini të gatshëm për t’u përballuar me vështirësitë, pasi nuk do e keni të lehtë të gjeni dakordësinë me bashkëpunëtorët tuaj. Demi…

Zbulohet misteri i Trekëndëshit të Bermudës

Prej shumë vitesh, misteri i Trekëndëshit të Bermudës ka ngjallur shumë debate, ku të shumtë janë njerëzit që janë përpjekur të zbulojnë se çfarë qëndron pas këtyre zhdukjeve të mëdha. Në këtë zonë midis Floridës, Bermudës dhe Puerto…

Burri që ka bërë 65 fëmijë në furgonin e tij

Tashmë 62 vjeç, Clive dha dorëheqjen si mësues matematike dhe vendosi që të ndihmonte të gjithë njerëzit në nevojë, e veçanërisht në krijimin e brezave të ardhshëm. Sipas mediave të huaja, 62 vjeçari lëviz vazhdimisht me furgonin e tij…

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 23 maj

Dashi Mundohuni që të gjeni më shumë mundësi për të pushuar, pasi angazhimet do të jenë maksimale në këtë periudhë. Jini të gatshëm të përballoni prova të rëndësishme për të arritur objektivin tuaj profesional. Demi Më në fund do…