Horoskopi për ditën e shtunë, 27 Shkurt

Dashi Planetët nuk do ndikojnë shume sot ne jetën tuaj ne çift prandaj dita nuk do jete shume e trazuar. Ata qe kane pasur mosmarrëveshje madje do ndihen edhe me te qete. Beqaret do realizojnë disa takime me rëndësi te cilat do i largojnë…

Horoskopi për ditën e premte, 26 Shkurt 2021

Dashi Do të jetë një ditë shumë stresuese për ju. Do të jeni shumë inatçor ëdhe ndonjëherë të trazuar. Shmangni të gjitha llojet e debateve me njerëzit e Peshores dhe Akrepit. Për fat të keq kjo ditë nuk do t’ju japë asgjë pozitive,…

Horoskopi për ditën e enjte, 25 Shkurt

Dashi Do dini si ta bëni partnerin tuaj te lumtur gjate kësaj dite dhe çdo gjë ka për t’iu ecur ashtu si keni dëshiruar. Kënaqësitë do jene te veçanta për te dy. Beqaret nuk duhet te bëjnë asgjë me inat sepse do lëndojnë veten dhe do…

Horoskopi për ditën e mërkurë, 24 Shkurt 2021

Dashi Sot do të jetë një ditë pak konflikte sidomos në dashuri. Nëse një lajm i mirë po mbërrin në punë, disa probleme ekonomike janë në horizont. Demi Ju duhet të përpiqeni të shmangni burimet e stresit, madje dhe veçanërisht në…

Horoskopi për ditën e martë, 23 Shkurt

Dashi Kini kujdes të mos prishni asnjë marrëdhënie, dashuri apo miqësi, për shkak të disa problemeve që keni në punë. Shmangni bërjen e njerëzve të ndihen keq, vendosni kufijtë midis jetës profesionale dhe asaj personale. Demi…

Horoskopi për ditën e hënë, 22 Shkurt 2021

Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qartësi lidhur me ndjenjat tuaja. Do ju duhet të menaxhoni një situatë nervozizmi dhe mundimi. Nëse keni përkrah dikë, përfitoni dhe kaloni më shumë kohë bashkë. Shtyjini për më…

Horoskopi për ditën e shtunë, 20 shkurt

Dashi Më shumë se fantazinë gjatë kësaj dite duhet të ushqeni logjikën tuaj. Reflektoni më mirë ndaj asaj që ju rrethon, si dhe analizoni kërcënimet e mundshme, sidomos në sferën profesionale. Në dashuri do të dominoheni nga…

Horoskopi për ditën e premte, 19 shkurt

Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë persona. Njeriu juaj i zemrës do jetë i mahnitur totalisht nga hijeshia juaj. Takime interesante dhe intriguese…