Dorëhiqet Valdrin Pjetri!

Valdrin Pjetri dorëhiqet nga posti i kryetarit të bashkisë Shkodër. Valdrin Pjetri: Të dashur miq, bashkëqytetar, votues të Bashkisë Shkodër, anëtarë të PS, bashkëpunëtorë të mi.... Ditët e fundit jam gjendur në mes të një stuhie…

Digjet lokali në Tepelenë

Një lokal ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht gjatë natës në fshatin Hormovë, të Tepelenës. Policia bën me dije se lokali ishte në pronësi të shtetasit R.E., dhe dyshohet se kemi të bëjëm me një zjarrvënie të qëllimshme. "Si…