E plagosën gjatë sherrit, Orgesi zbulon të vërtetën

Orges Qato, këngëtari i njohur shqiptar që njihet ndryshe si Alores, ka sjellë këngën e tij të fundit me titull “Ilegale”. Orgesi ka që prej moshës 11 vjeçe që jeton në Danimarkë me prindërit, ku ka treguar se gjatë kohës kur shkuan për…

Andi, Enisi dhe Fatjoni sjellin “Sa të du”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, janë të ftuar Andi Stafuka, Enis Keta, Fatjon Ndini dhe modelja Fjorela, të cilët kanë sjellë këngën e tyre të re me titull “Sa të du”. Andi, Enisi dhe Fatjoni janë një grup dhe u shprehën në…