Video/ Shkonte me tre gra, por ato bashkohen dhe…

Një burrë në juglindje të Kinës qe dilte me tre gra njëkohësisht ka perfunduar ne burg pas nje sherri mes tyre. Tre të dashurat pohuan se burri i identifikuar si Z. Fu, bashke me zemrën u vodhi dhe paratë . Ai u kishte pervetesuar te…

Vetëvritet djali i madh këngëtares së njohur

Një ngjarje e rëndë i ka ndodhur këngëtares Tira Turner. Djali i madh i 79 vjeçares, Craig Raimond Turner, 59 vjec, është gjetur i vdekur në banesën e tij në Studio City, në Kaliforni. Sipas informacione që raporton Tmz, burri ka vrarë…