E trishtë/ I riu shqiptar ndërron jetë në Gjermani

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku një djalë i ri shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik. Mësohet se viktima është Arif Zekaj, 26 vjeç, me origjinë nga Kosova dhe ishte vëllai i vetëm mes tre…