Dogji bashkinë e Librazhdit, arrestohet 45 vjeçari

Një burrë 45 vjeçar është arrestuar nga policia e Librazhdit pasi i ka vënë zjarrin derës së Bashkisë së këtij qyteti. Kjo ngjarje ka ndodhur në orët e vona të natës dhe policia arriti të identifikonte menjëherë autorin që dyshohej për…