Përplasen dy makina në Korçë, plagosen nënë e bijë

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Korçës, duke sjellë plagosjen e një nëne dhe vajzës së saj. Raportohet se dy makina janë përplasur pranë shkollës greke, ndërsa të plagosurat janë dërguar menjëherë në spital, ku…