Astrit Patozi ka një këshillë për Edi Ramën!…

Astrit Patozi, ish-deputet i Partisë Demokratike, ka reaguar me një postim në rrjetet sociale, në lidhje me qëndrimin që po mban  kryeministrit i vendit Edi Rama ,pas kundërshtisë dhe protestës së qytetarëve për taksën e Rrugës së…