Grida Duma: Momenti më i sikletshëm ka qenë…

Mbrëmjen e djeshme një nga figurat më të njohura të Partisë Demokratike, Grida Duma, ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i Fol Shoferit “. Përveç jetës së saj dhe profesionit, Grida është ngacmuar edhe nga  moderatorja e emisionit, Rudina…