U rrah me Salianjin, reagon Ralf Gjoni pas sherrit

Mbrëmjen e djeshme u raportua se kishte plasur një sherr mes deputetit të ri të opozitës, Ralf Gjoni dhe ish deputetit demokrat Ervin Salianji pas emisionit “Open” në zyrat e Top Channel. Punonjës të TCH thanë se pas debatit në studio,…