Vaxi dhe Besim Bunjaku vijnë me  “Ti je”

Mbrëmjen e sotme kanë qenë të ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” dy këngëtarë nga Kosova, të cilët quhet Vaxi dhe Besim Bunjaku.

Dyshja janë shokë të mirë dhe janë rikthyer së duo me këtë këngë, të cilën mund ta dëgjoni më poshtë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto