U ndje i përdorur nga Rama që përdori këngën e tij “Fallxhorja” për t’iu drejtuar Kryemadhit? Reagon Devis Xherahu

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është i ftuar këngëtari i njohur shqiptar, Devis Xherahu, i cili ka zhvilluar një intervistë në studio.

“Devis, duhet të pranosh sonte se je ndjerë i përdorur nga Edi Rama, i cili përdori si kolonë zanore këngën tënde “Fallxhorja” për t’iu drejtuar Monës së LSI-së”, i është drejtuar Arian Çani Devisit, ndërsa ky i fundit ka thënë se nuk e dinte diçka të tillë.

“Kjo është surprizë, nuk e dija që ishte përdorur kënga ime. Thonë që reklama më e keqe është më e mira”, u shpreh Xherahu.

“Ke pasur ndonjë ofertë nga Rama të këndoje këngën “Fallxhorja” para selinë së LSI?”, e ka pyetur në vazhdimisë Çani, ndërsa Devisi është përgjigjur: “Jo nuk e kam pasur”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto