Silvana Rusi dhe Dj Jony sjellin këngën “Sofia”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” janë të ftuar Silvana Rusi dhe Dj Jony Doctor për këngën e tyre më të re me titull “Sofia”.

Silvana ka nisur muzikën që e vogël, ndërsa ka konkurruar në shumë festivale të ndryshme, si tek “Kënga Magjike”.

“Sofia është secila vajzë që mund të ndihet një femër seksi, e bukur, jo ato që quhen Sofi. Emrin na i ka dhënë Enio”, është shprehur Silvana.

Ju mund të pëlqeni dhe këto