Shpërtheu keq ndaj politikanëve, reagon Ben Ali: “Kryeministri t’i vërë gishtin kokës”

Videoja e Ben Ali ku shpërtheu i revoltuar ndaj politikanëve dhe qeverisë shqiptare bëri bujë në rrjetet sociale. Sot Ben Ali është i ftuar në “Zonë e Lirë”, ku është shprehur se nuk ndjen pendesë për ato fjalë që tha.

“Ato janë fjalë të merituara për kryeministrin dhe t’i vërë gishtin kokës se është gjendja alarmante. Lekun duhet ta meritosh, duhet ta marrësh me djersë o shqiptar”, tha ai.

Gjithashtu, Ben Ali zbuloi se biznesmeni Agim Kajmaku i ka dhuruar në kitarë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto