Rikthehet Lek Plepi, zbulon çfarë ka bërë gjatë kësaj kohe

Personazhi i njohur, Lek Plepi, është rikthyer në “Zonë e Lirë” mbrëmjen e sotme. Ai ka treguar se prej disa kohësh ka jetuar në Europë, ndërsa kur është në Shqipëri qëndron në Shkodër.

Lek Plepi sonte ka promovuar këngën e tij të re që ia ka dedikuar të ëmës së tij, e cila quhet “Nana ime”.

“Lindi si një gjë spontane, thash pse mos ta bëjë një këngë për nënën. Ne jemi tre fëmijë, unë jam djali më i vogël”, tha Lek Plepi mbi këngën e tij të re, të cilën mund ta dëgjoni më poshtë:

Ju mund të pëlqeni dhe këto