Flower
Flower

“Revolucion”, Iljard Shaba sjell super recitalin me violinçel

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, ka qenë i ftuar Iljard Shaba, i cili ka sjellë një super perfomancë në studio duke luajtur me violinçel.

Për të gjithë ju që doni ta dëgjoni live këtë performancë nga Iljardi dhe më shumë, mund të shkoni në recitalin e tij “Revolucion” në 26 prill tek salla e madhe e Akademisë së Arteve, ora 19:30.

“Ky është i pari recital i këtij niveli për mua. Do të jetë i ftuar Erik Lloshi, Lorenc Hasrama dhe recitali do të zgjasi 1 orë. Arjeta Dhima do bëjë ventrikolen dhe regjinë”, tha Shaba në studio.

Ju mund të pëlqeni dhe këto