Redon Makashi rikthen versionin e ri të “Më mohove”

 

Këngëtari i njohur shqiptar, Redon Makashi, është mbrëmjen e sotme i ftuar në “Zonë e Lirë”, ku ka folur për klipin e tij të ri.

Redon Makashi ka sjellë versionin e ri të këngës “Më mohove”, të cilën për herë të parë e ka kënduar në vitin 1993.

Ai ka thënë se kjo është hera e parë që ka rikthyer në një version të ri një kënge të vetën. Më poshtë mund të dëgjoni versionin e ri të këngës “Më mohove” nga Redon Makashi:

Ju mund të pëlqeni dhe këto