Flower
Flower

“Putain, është bërë si Michael Jackson”, Arian Çani flet ndaj transformimit të Adelina Tahirit

Mbrëmjen e sotme ka qenë e ftuar në studio këngëtarja dhe moderatorja nga Kosova, Adelina Emini.

Gjatë bisedës në studio, u hap tema e operacioneve plastike dhe në ato momente, Arian Çani është shprehur se Adelina Tahiri është transformuar shumë, sa tani ngjan si Michael Jackson.

“Kur e pash në fytyrë, nuk e njofa plak putain. Më vjen shumë keq se e kisha xhan atë vajzë, e kam promovuar në studio kur doli si këngëtare fillimisht. Tani ishte transformuar, dukej si Michael Jackson. Vizioni estetik është shumë i rëndësishëm, por gjithsesi”, është shprehur Çani.

Nga ana tjetër, Adelina Tahiri ka qenë shumë e komentuar për fryrjen e buzëve, ku shpeshherë ka marrë komente negative nga fansat.

Ju mund të pëlqeni dhe këto