Pranoi operacionin në hundë, por ja si përgjigjet Ana Kabashi mbi ndërhyrjet e tjera në fytyrë

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, ka qenë e ftuar këngëtarja e famshme kosovare, Ana Kabashi, e cila ka sjellë këngën e saj më të re me titull “Na thej”.

Teksa ka qenë duke biseduar në studio, Arian Çani i ka thënë Anës se vinte re një ndryshim tek fytyra e saj, ndërsa këngëtarja është përgjigjur se “kam bërë vetëm hundën dhe e kam bërë publike si operacion”.

“Po a ke bërë ndonjë operacion tjetër në fytyrë?”, ka vazhduar Çani, ndërsa Ana i ka mohuar fjalët: “Jo, nuk kam bërë asgjë tjetër në fytyrë apo në trup, e gjitha palestra”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto