Për të gjithë të dashuruarit, Silvana Rusi sjell “Përgjithmonë”

Mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” është këngëtarja shqiptare Silvana Rusi, e cila ka sjellë këngën e saj më të re me titull “Përgjithmonë”.

“Unë isha bërë gati për këtë projekt. Kjo është për të gjithë të dashuruarit meqë po vjen 14 shkurti dhe për të gjithë ata të dashuruar që do e kurorëzojnë në martesë, por jo vetëm. Dashuri e përjetshme”, ka thënë Rusi për këngën e saj të re.

Ju mund të pëlqeni dhe këto