“Nuk i mbyllej pasaporta nga hunda”, Kiçja zbulon operacionin e hundës

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është i ftuar doktori Skerdi Faria dhe Kiçja, e cila njihet ndryshe si “Mbretëresha e Instagramit”.

Në studio, doktori ka treguar detaje mbi operacionin e hundës që ka bërë Kiçja dhe që i ndryshoi rrënjësisht pamjen.

“Më tha Kiçja kam 500 euro do bëj hundën. Pas shumë mesazhesh, pashë profilin e saj. Nuk i mbyllej pasaporta nga hunda. Në fillim vinte hunda pastaj Kiçja. Ka kaluar një muaj e pak nga operacioni. Ajo e fitoi operacionin përmes një giveaway në Instagram”, ka thënë Skerdi Faria në studio.

Ju mund të pëlqeni dhe këto