“Nuk e mori seriozisht Covidin, e la veten”, Kryemadhi zbulon si është gjendja e Petrit Vasilit pas infektimit

Monika Kryemadhi ka deklaruar se Petrit Vasili është bërë më mirë me shëndet pasi u infektua me koronavirus.

“Z. Vasili kaloi Covid-in. Nuk e mori seriozisht Covidin, donte ta kalonte me ibuprofen dhe pastaj e la veten. E kaloi mamaja e Petrit Vasilit shumë më lehtë se ai, ajo është 89 vjeç. Ai e la veten e vet, por tani është shumë mirë”, ka thënë Kryemadhi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto