Njihuni me Klejdin, reperin 11 vjeçar që po bën namin me këngët e tij

Mbrëmjen e sotme është i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” Klejdi Koka, një reper që është vetëm 11 vjeç. Klejdi ka lindur në Greqi, por ka jetuar vetëm pak atje.

Ai sot ka ardhur me një këngë që quhet “Shqipet Gangsta” dhe që e ka diss për reperët e tjerë.  “Është një lloj diss-i ndaj reperëve të tjerë sepse marrin gjëra borxh, makina borxh, blejnë views. Për ata që do t’i djegi e kam këtë diss”, ka thënë Klejdi.

“Më hyri në qejf repi duke dëgjuar këngët e Noizyt, Finemit ose të Stresit”, ka thënë Klejdi në studio.

Ju mund të pëlqeni dhe këto