Muzikë/ Vjen grupi “Myzeqeja”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” janë të ftuar pjestarët e grupit ‘Myzeqe’, të cilët kanë sjellë këngën e tyre më të re.

Ata kanë treguar se këndojnë nëpër dasma dhe evente të ndryshme gjithmonë live. “Ky s’është klipi i fundit, është i pesti. Tekstin e ka bërë Esmeralda”, kanë thënë ata për klipin e tyre.

Ju mund të pëlqeni dhe këto