Muzikë/ Shkumbini vjen me “Ike”

 

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është i ftuar këngëtari shqiptar Shkumbin Sadiki, i cili ka sjellë këngën e tij të re.

Projekti i tij i ri muzikor quhet “Ike”. “Ishte një djalë në Angli dhe një vajzë këtu që u njohën në rrjetet sociale. Por ajo pësoi një aksident dhe ëndrra e djalit nuk u bë realitet. Kjo është fabula e këngës”, tha ai.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto