Muzikë/ Arvi këndon “Aman”

Mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” është këngëtari Arvi Mene, i cili ka ardhur me këngën e tij të re me titull “Aman”.

“Kjo është një këngë e lehtë, mendoj që do bëj dhe diçka popullore meqë jam nga jugu dhe është në karakterin tim. Kjo është kënga dhe klipi i parë. Kënga flet për një dashuri që kurrë nuk u bashkua dhe si përfundim, nga kënga nuk dihet nëse bashkohen apo jo”, ka thënë Arvi për këngën e tij.

Ju mund të pëlqeni dhe këto