Muzikë/ Albana Azizi vjen me këngën “Sa mirë ta bona”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është e ftuar këngëtarja Albana Azizi, e cila ka promovuar këngën e saj më të re.

Me profesion stomatologe, Albana ka treguar se mamaja e saj është edhe menaxherja e saj. Ajo ka marrë pjesë në garën e Eurovizion për Zvicrën, ku arriti në finale.

Albana punon në një klinikë private në Bern. Më poshtë mund të dëgjoni këngën e saj më të re me titull “Sa mirë ta bona”. “Unë e kam kënduar në stilin tim, por është popullore, e kam bërë remake”, tha Albana për këtë këngë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto