Kush fiton, Biden apo Trump? Genard Hajdini: “Nuk do ketë rezultat më 4 nëntor”

Genard Hajdini është një nga personazhet më të njohur të rrjeteve sociale, i cili ka marrë shumë famë me videot e përditshme që publikon në profilin e tij në Instagram bashkë me motrën e tij, Sonidën.

Genardi ka dhënë edhe mendimin e tij se kush do të fitojë në garën presidenciale në SHBA, Donald Trump apo Joe Biden.

“Lojë e tmerrshme sondazhesh dhe manipulim opinioni. Nuk do ketë rezultat më 4 nëntor, mendoj se do jetë një garë e fortë dhe do kontestohet në Gjykatën e Lartë”, tha Genardi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto