Flower
Flower

Kush është këngëtarja që ka pasur motrën deputete në parlament?

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë e ftuar Adelina Emini, e cila ka ardhur për të sjellë këngën e saj të re me titull “Nuk je ti”.

Por Adelina nuk është e panjohur për ekranin televiziv, e sidomos atë kosovar. Pas një pune të gjatë në radio, Adelina së fundmi është duke moderuar një emision tek kanali “Radio Kosova”, që fton personazhe të ndryshëm në studio.

View this post on Instagram

@sellmakasumoviq @kacilleshi ❤️❤️

A post shared by Adelina Emini (@adelinaemini) on

Gjithashtu, Adelina e ka pasur edhe motrën e saj deputete për dy mandate në Parlamentin e Kosovës, por tashmë nuk është më. Më poshtë mund të dëgjoni këngën e Adelinës:

View this post on Instagram

@sellmakasumoviq @kacilleshi ❤️❤️

A post shared by Adelina Emini (@adelinaemini) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto