Kujt do t’ia lësh drejtimin e qeverisë po u infektove? Përgjigjia e kryeministrit Rama

Kryeministri Edi Rama në një lidhje me Skype me emisionin “Zonë e Lirë” i është përgjigjur disa pyetjeve të Arian Çanit.

Arjan Çani: Kujt do t’ja lësh drejtimin e qeverisë po u infektove?

EDI RAMA: Timonin do ta mbaj vetë tek respiratori, drejtimin ta marrë kush të dojë.

Arjan Çani: Po ‘Ben Tigrit’ çfarë porosie do t’i lije?

EDI RAMA: Do i them, o ti o korona duhet të keni ikur kur të dalë nga këtu.

Ju mund të pëlqeni dhe këto