Konkurrente në “Kënga Magjike”, Xheisara sjell këngën “Si me t’lon”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është e ftuar këngëtarja e njohur shqiptare, Xheisara.

Ajo ka qenë dikur pjesë e “X Factor”, ndërsa ka treguar se vazhdon të këndojë live për tre vite tek klubi ku performon dhe Aurela Gaçe.

“Unë e dashuroj skenën dhe jam me fat që jam aty. Shumë të tjera do donin të ishin në vendin tim”, ka thënë Xheisara. Më poshtë mund të gjeni këngën e re të Xheisarës, me të cilën po merr pjesë në “Kënga Magjike”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto