KMC kthehet në tregun muzikor me “Si Vllazën”

Reperi shqiptar KMC është rikthyer sërish mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” për të promovuar këngën e tij të re.

KMC ka ardhur me këngën e tij të re që quhet “Si Vllazën”, ndërsa ka që në vitin 2010 që merret me muzikë.

“Jemi dy banda rivale dhe për prishje pazari na marrin shokun dhe ne nuk e lëmë shokun në baltë, shkojmë e shpëtojmë”, ka thënë KMC për fabulën e këngës.

Ju mund të pëlqeni dhe këto