Këngëtarja shqiptare zbulon arsyen pse vendosi t’i bënte operacion buzët

Xheisara dhe Oreta Leka kanë qenë të ftuara mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” për të promovuar këngën e tyre më të re.

Një nga këngëtaret e ftuara, Xheisara, është pyetur nga Arian Çani pse i ka bërë buzët dhe ajo ka thënë se e ka patur fiksim.

“E di po nuk e di… Doja, i kam pasur gjithmonë t’i bëja pak buzët. Kam bërë të njëjtën gjë si Rihanna se e kam pak fiksim”, ka thënë Xheisara për operacionin që ka bërë në buzë.

“Videoklipet s’janë të vërteta, mos i besoni ekranit. Thjesht shijoni këngën. Kanë thënë që jeni dy lesbike,  në fakt s’ishte e planifikuar, gjatë klipit më erdhi ta bëja dhe e bëra”, ka thënë Xheisara për klipin e tyre.

Më poshtë mund të dëgjoni bashkëpunimin e tyre:

Ju mund të pëlqeni dhe këto