Flower
Flower

“Jam bërë vet mashkulli këtu”, Manjola Saramati sjell versionin e saj “Papi Chulo”

Në emisionin e sotëm, ka qenë e ftuar këngëtarja nga Kosova Manjola Saramati, e cila ka sjellë këngën e saj më të re “Papi Chulo”.

Manjola ka treguar në emision se kjo këngë është inspiruar nga kënga e famshme me të njëjtin titull, “Papi Chulo”, por këtë herë e ka marrë ajo rolin e mashkullit dhe i këndon djemve.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën:

Ju mund të pëlqeni dhe këto