Iu publikua fotoja in.time me vajzën në shtrat, Orgesi: ‘Isha në gjumë”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, ka qenë i ftuar këngëtari shqiptar, Orges Qato, i cili njihet ndryshe me pseudonimin Alores.

Në një moment në ekran u publikua fotoja ku shfaqej Orgesi me një femër që ishte komplet lakuriq në krevat dhe këngëtari ka folur më shumë mbi të.

“Kam qenë në gjumë, ma kanë bërë dy shoqe këtë foton”, u shpreh këngëtari.

Ndërkaq, ai ka thënë se pas sherrit u “zhduk” nga rrjetet sociale.

“Pasi bëra këngën me Çiljetën mbylla rrjetet sociale. Do vija në këtë emision me Çiljetën por nuk munda dot sepse ndodhi plagosja”, ka thënë Orgesi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto