I mbyllën Instagram-in me 44 mijë ndjekës, Ermiona Lekbellos i ndodh e papritura

Këngëtarja shqiptare Ermiona Lekbello është mbrëmjen e sotme e ftuar në “Zonë e Lirë”. Ajo ka rrëfyer se prej dje profili i saj me 44 mijë ndjekës në Instagram iu mbyll nga report-et.

“Dje vendosa që do vija tek ty dhe thash do dali videoklipi. Pas 4 orësh, më hoqën Instagram-in. Tani kam 200 veta, hapa të ri, Instagram-in e vjetër e kisha me 44 mijë followers, më hack-uan. Më thanë se më kishin bërë report se thonë që nuk je ti personi”, tha Ermiona.

Ju mund të pëlqeni dhe këto