I ka shumë qejf, Era Rusi zbulon sa fëmijë do të bëjë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Rusi, ka qenë sot e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, ku është bërë pjesë e një interviste.

“A po planifikon të bësh 3 ose 4 fëmijë, të cilët të ulen në rresht të parë te koncertet e tua?”, ka qenë pyetja që Çani i ka bërë këngëtares.

“Është e vërtetë, po. 3, 4 do bëj sa të mundem”, u shpreh Era, duke thënë se i do shumë fëmijët.

Ju mund të pëlqeni dhe këto