Fani Samarai vjen me “Në zemër të mbaj”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është e ftuar këngëtarja shqiptare, Fani Samarai.

Gjatë bisedës në studio, ajo ka treguar se ka lindur në Greqi dhe ka 10 vite që ka ardhur në Shqipëri për të jetuar bashkë me familjen, që në moshën 12 vjeçare.

Sot Fani ka sjellë këngën e saj më të re, e cila titullohet “Në zemër të mbaj”, që mund ta dëgjoni më poshtë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto