“Falëm”, Luluja sjell këngën e tij të re

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është i ftuar këngëtari shqiptar Luluja, i cili ka sjellë këngën e tij më të re me titull “Falëm”.

“Ishte ideja e producentit dhe atij që ka bërë tekstin. Dikush i kërkon falje një femre për gabimet që ka bërë. Klipi është xhiruar në Krrabë”, tha Luluja.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën e tij të re.

Ju mund të pëlqeni dhe këto