E mbani mend Inisin, fituesen e “Gjeniut të Vogël 5? Inisi sjell këngën e parë “E theve”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë e ftuar këngëtarja shqiptare Inis Neziri, e cila ka sjellë këngën e saj të parë “E theve”.

Inisi ka qenë fituesja e Gjeniut të Vogël 5,  një spektakël ku ka marrë pjesë kur ishte 12 vjeçe, ndërsa ka fituar edhe çmimin “Dreri i Artë” në Rumani.

Në këngën e saj të re, Inisi e ka shkruar muzikën dhe tekstin vet. “Dua të bëhem e njohur në tregun jashtë, jam më shumë tek këngët profesionale”, tha Inisi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto