E ka djalin fans të Berishës, Ingrid Gjoni tregon momentin epik kur i biri e ngatërroi doktorin me Ramën

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur Ingrid Gjoni.

“A është e vërtetë që e pi kafen me fqinjët e tu tek vila në Gjirin e Lalzit? Për Ilir Metën dhe Doktorin e kam fjalën”, ka qenë pyetja që Çani i ka bërë Ingridit, ndërsa ajo ka treguar një rast me të birin dhe Berishën.

“Jo, vetëm shkëmbehemi me doktorin sepse çuni im është fans i doktorit. E takoi në rrugë zotin Berisha një ditë dhe më pas më tha: ‘O ma atë foton që kam me Edi Ramën ma ruaj’… E ngatërroi me Berishën”, tha Ingridi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto