Do vinte në emision, Leo Bellydancer i ndodh e papritura

Në emisionin e sotëm të “Zonë e Lirë” ishte i ftuar personazhi i njohur Leo Bellydancer, që është bërë i famshëm me kërcimet e tij dhe këngëtarja nga Kosova, Suela.

Por në studio ka ardhur vetëm Suela, ndërsa Leo jo. Arian Çani e ka marrë në telefon Leon dhe pas shumë tentativash, ai është përgjigjur.

“Nuk arrita dot në emision se kisha koncert në Pejë dhe tani sa mbarova. S’kam pasur internet të të shkruaja”, ka thënë Leo në celular, duke shpjeguar arsyen përse nuk ndodhej në emision sot.

Suela
Ju mund të pëlqeni dhe këto