“Djemtë e liqenit” sjellin një super spektakël tek Amfiteatri i Liqenit

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është i ftuar grupi “Djemtë e Liqenit”, Arben Duro, Ervin Telo dhe Besmir Shano.

Ata do të sjellin një koncert të paparë më 17 maj tek Amfiteatri i Liqenit, në orën 20:00, ku do të këndojnë hitet e tyre.

Gjithashtu, është bërë e ditur në studio nga Arian Sukniqi se personat që do të shkojnë në këtë spektakël do të marrin një CD me këngët e këtij grupi, si dhe të tjera surpriza ju presin, ndaj mos mungoni!

Ju mund të pëlqeni dhe këto