“Copy-paste”, kush është këngëtari shqiptar, sozia e Sidrit Bejlerit?

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është i ftuar këngëtari i njohur shqiptar, Land Kademi, i cili pas më shumë se 15 vitesh në skenën shqiptare, ka sjellë këngën e tij të parë, “Edhe pak lule”.

Teksa ka ardhur në studio, shumë njerëz i kanë dërguar mesazh Arian Çanit se Landi ngjan shumë me këngëtarin e njohur Sidrit Bejlerit, një gjë që e ka pohuar edhe vet Landi dhe ka treguar se shumë persona e kanë ngatërruar me të.

“Ka shumë të forta me këtë historinë e Sidritit, atë e kam pas shokë klase dhe në atë kohë ai ka pasur shumë flokë, ndërsa më pas i preu flokët. Pastaj, Sidriti u bë copy-paste me mua. Unë në vitet 1998-2000 i kam bërë flokët zero”, ka thënë Landi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto