‘Bilbili i Përmetit’/ Vaskë Curri i këndon thithkave

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë i ftuar ‘bilbili’ i Përmetit, këngëtari i famshëm Vaskë Curri, i cili i ka dedikuar disa rreshta Ivanka Trump, pasi ajo u shfaq pa reçipeta në mbledhjen zyrtare.

Po ashtu, Vaskë ka bërë dhe një libër ku ka mbledhur tekste të këngëve popullore dhe të këngëve që ka bërë vetë.  Vaskë dhe Devis Xherahu kanë kënduar në studio këngën që kanë bashkë me titull “Nuk e meriton”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto